Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: bielski, Pisarzowice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa zatrudni nauczyciela fizyki w wymiarze 12/18. Dodatkowe kwalifikacje z matematyki umożliwią zatrudnienie na cały etat.

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania fizyki

Zakres obowiązków:
nauczyciel fizyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp@pisarzowice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
33-845-72-56
693962724
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁAII
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 12
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka angielskiego
    Piekary Śląskie (Śląskie) Zastępstwo 4
    Opis oferty pracy:Miejskie Przedszkole Nr 10 Pod Topolą im. Janusza Korczaka w Piekarach Śląskich zatrudni na zastępstwo do dnia 31.12.2024 nauczyciela języka angielskiego w niepełnym wymiarze godzin tj. 4 godziny tygodniowo (2 razy po 2 godziny w ty...
  • Pedagog specjalny
    Dąbrowa Górnicza (Śląskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola nr 9 w Dąbrowie Górniczej poszukuje nauczyciela z uprawnieniami do prowadzenia zajęć z REWALIDACJI RUCHOWEJ w wymiarze 1 h/tygodniowo dla dziecka z orzeczeniem o kształceniu specjalnym z uwagi na afazję motorycz...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Dąbrowa Górnicza (Śląskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola nr 9 w Dąbrowie Górniczej zaprasza do kontaktu chętnego nauczyciela języka angielskiego do podjęcia pracy w placówce od 1 września 2025 roku.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:adownar@p9.d...