Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 24 im. Jana Brzechwy w Szczecinie poszukuje nauczyciela fizyki na rok szkolny 2024/2025. Zatrudnienie od 01.09.2024 r. umowa na czas określony na podstawie KN.

Wymagania:
Ukończenie studiów jednolitych lub I/II stopnia na kierunku fizyka z przygotowaniem pedagogicznym.

Informacje/zaświadczenie z KRK na podstawie art. 21 ust.3 ustawy z 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich

Zakres obowiązków:
nauczyciel fizyki
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. JANA BRZECHWY W SZCZECINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel informatyki
    Przecław (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel informatyki w klasach 4-8Wymagania:Kwalifikacje do nauczania informatykiW razie pytań zapraszamy do kontaktu:W razie pytań proszę o kontakt 913117608
  • nauczyciel chemii
    Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie od 1.09.2024 r. na 10/18 etatu zgodnie z KNWymagania:Kwalifikacje do nauczania chemii i przygotowanie pedagogiczne.
  • nauczyciel języka niemieckiego
    Kliniska Wielkie (Zachodniopomorskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na 10/18 etatu, zgodnie KN.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania j. niemieckiego i przygotowanie pedagogiczne.