nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 38 im. Wojska Polskiego w Chorzowie zatrudni nauczyciela fizyki w klasach 7 i 8.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania fizyki z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
nauczyciela fizyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp38@chorzow.eu
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM.WOJSKA POLSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • wychowanie przedszkolne
    Gliwice (Śląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:praca w PMWymagania:magister wychowania przedszkolnego
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Częstochowa (Śląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 im. M. Kownackiej w Częstochowie zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w wymiarze pełnego etatu.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania wyżej wymienionego przedmiotuWymagane dokumenty aplikacyjn...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Tychy (Śląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy na zastępstwo od zaraz dla wychowawcę klasy pierwszej szkoły podstawowej