Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: sieradzki, Kłocko, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel fizyki w klasie 7 i 8 szkoły podstawowej

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lekcji z fizyki w klasie 7 i 8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spklocko@pro.onet.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
43 8224522
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KŁOCKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel Języka Angielskiego
    Łódź-Śródmieście (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel Języka Angielskiego szkoły Ponadpodstawowej poziom nauczania podstawowy oraz rozszerzony przygotowujący do matury.
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Łódź-Polesie (Łódzkie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Przedszkole Miejskie nr 154 w Łodzi zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na czas zastępstwa od 01.09.2024 do 30.06.2025r.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:kontakt@pm154.elodz.edu.pl 42 686 49 37
  • nauczyciel języka angielskiego
    Łódź-Górna (Łódzkie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Przedszkole Miejskie nr 131 w Łodzi zatrudni nauczyciela języka angielskiego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kontakt@pm131.elodz.edu.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. +48426434550