nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58 im. T. Gajcego poszukuje nauczyciela fizyki od roku szkolnego 2024/2025 tj. od 1 września 2024 r.

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczanie fizyki zgodnie z programem nauczania w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp58@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. TADEUSZA GAJCEGO W WARSZAWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 5