Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: łowicki, Łowicz, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
publiczne liceum ogólnokształcące zatrudni nauczyciela fizyki w klasach I-III

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania fizyki

Zakres obowiązków:
realizacja treści programowych z fizyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@pijarska.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefonicznego 46 837 66 10
Nazwa placówki: PIJARSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE KRÓLOWEJ POKOJU W ŁOWICZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Łódź-Bałuty (Łódzkie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Liceum ogólnokształcące zatrudni nauczyciela języka polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony). Praca od 1.09.2024 r. na zastępstwo za nauczyciela na urlopie zdrowotnym.Wymagania:wyższe wykształcenie magisterskie z przygotowaniem p...
  • nauczyciel matematyki
    Zgierz (Łódzkie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa zatrudni nauczyciela matematyki w klasach 4-8.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania matematykiZakres obowiązków:Realizacja treści programowych matematykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp12@...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Zgierz (Łódzkie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Miejskie Przedszkole nr 14 w Zgierzu zatrudni od 1 września 2024r. nauczyciela języka angielskiego.