Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-29
  • Miejsce: myślenicki, Krzyszkowice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel fizyki w klasach VII - VIII w szkole podstawowej.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe i kurs pedagogiczny.

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej, zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spkrzyszkowice@myslenice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
122737671
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W KRZYSZKOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka angielskiego
    Kryspinów (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel z kwalifikacjami do nauczania przedmiotu język angielski w klasach I-VIII szkoły podstawowejWymagania:Posiadanie kwalifikacji do nauczania przedmiotu język angielskiZakres obowiązków:Nauczanie przedmiotu język angielskiWy...
  • nauczycyciel języka angielskiego
    Kraków-Podgórze (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor ZSM nr 2 ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela języka angielskiego – 18 godzin. Praca w kreatywnym, zgranym zespole. Wymagania: mgr kierunkowy z przygotowaniem pedagogicznym. CV wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres...
  • Nauczyciel matematyki
    Krzęcin (Małopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:po 1 godzinie matematyki jako nauczyciel zintegrowanej ścieżki kształcenia dla 2 uczennic klasy VII co ogólnie daje liczbę 2 godzin tygodniowoWymagania:kwalifikacje do nauczania matematyki w klasach szkoły podstawowejZakres obowiązk...