nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: lubliniecki, Lubliniec, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu zatrudni nauczyciela w niepełnym wymiarze czasu pracy . Wymagane kwalifikacje z zakresu fizyki. Składane oferty pracy powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata do celów niniejszej rekrutacji.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do nauczania przedmiotu fizyka. Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
nauczyciel fizyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsz@zszlubliniec.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel plastyki
    Ornontowice (Śląskie) Zastępstwo 14 stażysta
    Praca dla nauczyciela plastyki.
  • Nauczyciel przedszkola
    Ornontowice (Śląskie) Wakat 25 stażysta
    Praca dla nauczyciela przedszkola.
  • nauczyciel języka niemieckiego
    Jaworzynka (Śląskie) Zastępstwo 4
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce zatrudni na zastępstwo nauczyciela języka niemieckiego.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zapasieki@interia.pl