nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-06-10
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących zatrudni nauczyciela fizyki na rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Studia wyższe II stopnia- fizyka, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z fizyki w liceum

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
j.kaczorek@zso12.edu.gdansk.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
j.kaczorek@zso12.edu.gdansk.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gdańsk (Pomorskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela do grupy dzieci 5 letnich - osoby odpowiedzialnej, kreatywnej, rozumiejącej potrzeby dzieci, otwartej na wyzwania związane z pracą nauczyciela, lubiącej pracę w zespoleWymagania:Wykształcenie kierunkoweWymaga...
  • Oligofrenopedagog
    Stare Pole (Pomorskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedszkolaWymagania:• wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie wczesnej edukacji. Dodatkowym atutem pedagogika specjalna. • Spełnienie warunków zdrowotnych do wykonywania zawodu nauczyciela • Wysoka kultura osobista ...
  • Oligofrenopedagog
    Stare Pole (Pomorskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedszkolaWymagania:• wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie wczesnej edukacji. Dodatkowym atutem pedagogika specjalna. • Spełnienie warunków zdrowotnych do wykonywania zawodu nauczyciela • Wysoka kultura osobista ...