Nauczyciel geografii i przyrody

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: miński, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel geografii i przyrody w kl. 4-8.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania geografii i przyrody w szkole podstawowej. Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie geografii, przyrody w klasach 4-8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@sp3mm.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
25 7589547
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel geografii i przyrody
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel historii
    Ząbki (Mazowieckie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach zatrudni nauczyciela historii w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Dokumenty prosimy kierować na adres e-mail: ...
  • nauczyciel biologii, przyrody, WDŻ
    Ursynów (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:praca dla nauczyciela biologii; mile widziane dodatkowe kwalifikacji do prowadzenia zajęć z przedmiotu przyroda i WDŻWymagania:wyższe wykształcenie, kwalifikacje do prowadzenia zajęć biologii, przyrody i WDŻ, przygotowanie pedagogic...
  • nauczyciel fizyki
    Ursynów (Mazowieckie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:praca dla nauczyciela fizyki w klasach 7 i 8 szkoły podstawowejWymagania:kwalifikacje do nauczania przedmioty, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:prowadzenie lekcji fizyki, ewent. prowadzenie zajęć indywidualnych (jeśli w t...