Nauczyciel geografii

Data publikacji: 2024-02-19
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela geografii.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela geografii z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Nauczanie geografii w klasach V - VIII, udział w radach pedagogicznych, konsultacjach i zebraniach z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psp21opole@wodip.opole.pl

774544110
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM.OBROŃCÓW POKOJU W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel geografii