nauczyciel geografii

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: wałbrzyski, Jugowice, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
poszukiwany nauczyciel geografii w szkole podstawowej

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
realizacja podstawy programowej w klasach 5-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spjugowice@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
748453385
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANUSZA KORCZAKA W JUGOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel geografii
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • edukacja wczesnoszkolna
    Jugowice (Dolnośląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:poszukiwany nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej / wychowawca klasy trzeciejWymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe - edukacja wczesnoszkolnaZakres obowiązków:realizacja podstawy programowej, opieka i wychowanieWymagane dokumenty a...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Wabienice (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa w Wabienicach poszukuje pracownika na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z kwalifikacjami pedagogicznymi.Zakres obowiązków:Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej-...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:praca w we wszystkich grupach wiekowych - realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego w zakresie języka nowożytnegoWymagania:konieczne kwalifikacje do nauczania języka nowożytnego