nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Poznań, Poznań-Nowe Miasto, Wielkopolskie, Polska
Praca na zastępstwo z możliwością przedłużenia na kolejny rok szkolny, praca indywidualna z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w bardzo dobrze wyposażonej sali gimnastycznej.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne oraz dyplom lub świadectwo potwierdzające posiadanie kwalifikacji do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej.

Zakres obowiązków:
Praca indywidualna z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w bardzo dobrze wyposażonej sali gimnastycznej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p73@poznan.interklasa.pl

p73@poznan.interklasa.pl oraz tel. 61 8776531
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 73 ZIELONY GAIK
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo