nauczyciel historii

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Nauczyciel historii w klasach IV-VIII. Umowa na zastępstwo do końca zajęć dydaktycznych.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Nauczanie historii w klasach IV-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 7 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 53

tel. 75 -75-233-35
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel historii
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo