Nauczyciel historii

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: grodziski, Granowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Stała praca z możliwością nadgodzin

Wymagania:
Ukończone studia, przygotowanie predagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczanie historii w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspgranowo@granowozsp.szkolawchmurze.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
515-147-540
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GRANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel historii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Złotów (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 nauczyciela języka polskiego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kancelaria@sp3zlotow.pl
  • Nauczyciel matematyki
    Złotów (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie od nowego roku szkolnego 2024/2025 zatrudni nauczyciela matematyki.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kancelaria@sp3zlotow.pl
  • Nauczyciel wychowania fizycznego
    Złotów (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 nauczyciela wychowania fizycznego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kancelaria@sp3zlotow.pl