Nauczyciel historii

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie poszukuje nauczyciela historii

Wymagania:
- studia wyższe magisterskie z historii
- przygotowanie pedagogiczne
- studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny z zakresu surdopedagogiki
- umiejętności dydaktyczne i wychowawcze w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z historii

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretzssniss@umt.tarnow.pl

146904999
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel historii