Nauczyciel historii

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-22
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Bielsku-Białej zatrudni nauczyciela historii

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne zgodne z rozporządzeniem MEN. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Dodatkowo ze względu na specyfikę placówki wymagane studia na kierunku: Resocjalizacja lub Socjoterapia.

Zakres obowiązków:
Nauka na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Praca z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - głównie zagrożenie niedostosowaniem społecznym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsspecj@cuw.bielsko-biala.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 W BIELSKU-BIAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel historii