nauczyciel informatyki oraz zawodowych informatycznych

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska
Praca w zespole szkół ponadpodstawowych, w klasach dla młodzieży i dorosłych.
Od poniedziałku do piątku jednozmianowo, w przypadku szkół zaocznych w weekendy od 8.00 do 16.00.

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie (kierunkowe) z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego, ul. Wodna 1, 62-500 Konin

Dyrektor Ewa Dąbrowska, tel. 63 2428943
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. STEFANA BATOREGO W KONINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel informatyki oraz zawodowych informatycznych