Nauczyciel informatyki.

Data publikacji: 2024-01-02
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: płoński, Raciąż, Mazowieckie, Polska
Nauczanie przedmiotu "Tworzenie stron i aplikacji internetowych".

Wymagania:
Wykształcenie wyższe-kierunek informatyka z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych z uczniami IV klasy technikum informatycznego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat-zs@raciaz.edu.pl

ul. Kilińskiego 64
09-140 Raciąż

tel. 23 6791 031
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W RACIĄŻU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki.
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo