Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-02-15
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: tczewski, Tczew, Pomorskie, Polska
Zatrudnienie w charakterze nauczyciela informatyki w klasach 4-8, grupy do 15 osób.

Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne, kwalifikacje do nauczania przedmiotu informatyka

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych : Informatyka, wychowawstwo w kl. 6, prowadzenie koła przedmiotowego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp12tczew.pl

kom. 530784618
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM.BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W TCZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki