Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-02-22
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: pruszkowski, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela informatyki w technikum w roku szkolnym 2024/2025

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
Nauczanie informatyki w 5 - letnim technikum .

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica
ul. Promyka 24/26
05-800 Pruszków
lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@zsnr1-pruszkow.com
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki