Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-02-27
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: złotoryjski, Złotoryja, Dolnośląskie, Polska
Zespół Szkół Zawodowych im.mjra H.Sucharskiego w Złotoryi zatrudni nauczyciela informatyki.

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r.

Zakres obowiązków:
Zgodnie z przepisami - Karta Nauczyciela, Statutu szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadryzsz25@wp.pl

665329801
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W ZŁOTORYI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki