Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Siedlcach ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela przedmiotów informatycznych do pracy Technikum Nr 5.

Wymagania:
Nauczyciel powinien posiadać wykształcenie wyższe inżynierskie kierunkowe. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
nauczyciel przedmiotów informatycznych do pracy w Technikum.

Chętnych prosimy o wysyłanie CV na mail zsp5@adres.pl lub o kontakt telefoniczny 25 794 3600. ZAPRASZAMY
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W SIEDLCACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki