Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-07-11
  • Miejsce: oławski, Oława, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie zatrudni nauczyciela informatyki od 01 września 2024 r.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela informatyki w szkole ponadpodstawowej

Zakres obowiązków:
Praca w klasach I-IV LO (w tym w profilach politechnicznych z rozszerzoną informatyką)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@lo.olawa.pl

+48 71 313 27 48
Nazwa placówki: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM. JANA III SOBIESKIEGO W OŁAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki