nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Widzew, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel informatyki w klasach 4 - 8

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziane uprawnienia do nauczania matematyki

Zakres obowiązków:
nauczyciel informatyki w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@sp205.elodz.edu.pl
Szkoła Podstawowa Nr 205
92-413 Łódź, ul. Dąbrówki 1

42 670-99-98
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 205 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel informatyki