nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: lęborski, Lębork, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie informatyki w klasach 4-8 z podziałem na grupy.

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie informatyki w klasach 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 1
84-300 Lębork, ul. Wojska Polskiego 10
tel. 59 86-22-251
e-mail: sekretariat @sp1lebork.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Szkoła Podstawowa nr 1
84-300 Lębork, ul. Wojska Polskiego 10
tel. 59 86-22-251
e-mail: sekretariat @sp1lebork.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel informatyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel biologii
    Pszczółki (Pomorskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Biologia w klasach 4-5 w szkole podstawowej w PszczółkachWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkolapszczolki@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel 586829134
  • Nauczyciel matematyki
    Pszczółki (Pomorskie) Wakat 21
    Opis oferty pracy:Matematyka w klasach 6-8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkolapszczolki@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:Tel 58 6829134
  • nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
    Werblinia (Pomorskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:praca na stanowisku nauczyciela wychowania do życia w rodzinie, 2 h w I semestrze i 1 h w II semestrze.Wymagania:wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@s...