Nauczyciel informatyki

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: wejherowski, Wejherowo, Pomorskie, Polska
Nabór na stanowisko nauczyciela z kwalifikacjami do nauczania informatyki (pensum 4/18).

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe w zakresie nauczanego przedmiotu i przygotowanie pedagogiczne. Wskazane kwalifikacje w zakresie surdopedagogiki oraz edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@osw2wejherowo.pl

586722341
Nazwa placówki: OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH W WEJHEROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel informatyki
Liczba godzin (w tygodniu): 4