nauczyciel j. angielskiego w przedszkolu

Data publikacji: 2024-02-16
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: rawicki, Pakosław, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka angielskiego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe w tym licencjat
Uprawnienia do nauczania j. angielskiego w przedszkolu.

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w wieku od 3 - 6 lat.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.pakoslaw@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
655478722
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE W PAKOSŁAWIU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel j. angielskiego w przedszkolu
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Złotniki (Wielkopolskie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:Poszukujemy do zespołu nauczyciela wychowania przedszkolnego, Do obowiązków min należy przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkolaWymagania:Wymagane odpowiednie kwalifikacje ...
  • Nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa
    Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa w klasach VIII.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola-3@go2.pl lub pocztą na adres: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Środzie Wielkopolska ul. 20 Paźd...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Luboń (Wielkopolskie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w przedszkolu w Luboniu.Wymagania:Niezbędne kwalifikacjeZakres obowiązków:Wychowawstwo