nauczyciel j. angielskiego

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Sopot, Sopot, Pomorskie, Polska
Praca na zastępstwo do 31 sierpnia 2027r. Nauczyciel języka angielskiego w klasach 4-8.

Wymagania:
Wyższe wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Nauka języka angielskiego dokładnie w klasach 4 i 5.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ul. Józefa Golca 3
81-743 Sopot

sekretariat szkoły 58 551 35 37
881313343
sekretariat@sp8.sopot.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 8 IM.JANA MATEJKI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel j. angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo