nauczyciel j. angielskiego

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: zawierciański, Włodowice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauka j. angielskiego w przedszkolu

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do nauki języka angielskiego w przedszkolu

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć j. angielskiego w 4 oddziałach

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
oferty drogą mailową: przedszkole@wlodowice.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE WE WŁODOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel j. angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczanie wczesnoszkolne
    Bargłówka (Śląskie) Wakat 17
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej do małej Szkoły prowadzonej w przyjaznej atmosferzeWymagania:Kwalifikacje zgodne z oferowanym stanowiskiemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkolabarglowka@gma...
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych elektronicznych
    Tychy (Śląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedmiotów zawodowych elektronicznychWymagania:wykształcenie wyższe - mgr z przygotowaniem pedagogicznym kwalifikacje do nauczania teoretycznych i praktycznych przedmiotów elektronicznychWymagane dokumenty aplikacyjne pr...
  • Nauczyciel biologii i przyrody
    Tychy (Śląskie) Zastępstwo 26
    Opis oferty pracy:Praca w szkole podstawowej na zastępstwo na cały rok szkolny 2024/2025.Wymagania:Kwalifikacje do nauczania biologii i przyrody w szkole podstawowej.Zakres obowiązków:Zgodny z Kartą Nauczyciela.