nauczyciel j. niemieckiego

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie, Polska
Zatrudnię nauczyciela j. niemieckiego w wymiarze 1 etatu z możliwością godzin ponadwymiarowych w roku szkolnym 2024/2025 na zastępstwo.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania j. niemieckiego.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.anders@eduwarszawa.pl

Sekretariat szkoły: 228316753
Nazwa placówki: LXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. GENERAŁA BRONI WŁADYSŁAWA ANDERSA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel j. niemieckiego