Nauczyciel j. polskiego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wola, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa nr 403 zatrudni nauczyciel j. polskiego.

Wymagania:
Odpowiednie do zajmowanego stanowiska.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych z j. polskiego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.sp403@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
222 777 082
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 403
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel j. polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel j. angielskiego
    Wola (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 403 w Warszawie zatrudni nauczyciela j. angielskiego.Wymagania:Odpowiednie do stanowiskaZakres obowiązków:Prowadzenie zajęć edukacyjnych.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:rekrutacja.sp403...
  • nauczyciel wychowania fizycznego
    Wawer (Mazowieckie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela wychowania fizycznego w niepełnym wymiarze czasu pracy 8/18 z możliwością dopełnienia etatu w świetlicy szkolnejWymagania:pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Włochy (Mazowieckie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:Integracyjne Przedszkole Montessori Pięterko w Warszawie (ul. Obywatelska) zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej/ wychowania przedszkolnego.Wymagania:Napisz do nas, jeśli: - patrzysz na edukacje i rozwój dzieci w sposób szer...