nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-02-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: pułtuski, Winnica, Mazowieckie, Polska
Bajkowe Samorządowe Przedszkole w Winnicy poszykuje nauczyciela języka angielskiego na 5 godzin. Zatrudnienie od zaraz.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika w zakresie nauczania języka angielskiego w przedszkolach/klasach 1-3 szkół podstawowych lub studia wyższe na kierunku filologia/nauczanie języka angielskiego lub znajomość języka angielskiego na poziomie B2, ukończony kurs kwalifikacyjny/studia podyplomowe w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego. Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauka języka angielskiego w oddziałach trzylatków, czterolatków, pięciolatków i sześciolatków.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat_psp_w@vp.pl

236914079
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WINNICY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 5