nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: zgierski, Stryków, Łódzkie, Polska
Zajęcia dydaktyczne, nauka języka angielskiego w grupach przedszkolnych dla dzieci 3-6 letnich, 2 x w tygodniu, (preferowane godziny ranne).

Wymagania:
Zgodnie z kwalifikacjami, które określa art.13 rozporządzenia MEiN z 14.09.2023r. (Dz.U.2023 poz. 2102) w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Nauka języka angielskiego dzieci 3-6 letnich.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole_targowa 4@op.pl

42 7198087
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W STRYKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 5