nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-05
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: zgierski, Zgierz, Łódzkie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 10 zatrudni nauczyciela jęz. angielskiego na zastępstwo, na cały rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe magisterskie, kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Nauka jęz. angielskiego w klasa 4-7

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp10@miasto.zgierz.pl

427164709
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ZGIERZU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo