Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: złotoryjski, Złotoryja, Dolnośląskie, Polska
Zespól Szkół Zawodowych im.mjra H.Sucharskiego w Złotoryi zatrudni nauczyciela języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym.

Wymagania:
Wymagania są określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2023 r. Ukończone studnia I stopnia lub II stopnia na kierunku filologia angielska

Zakres obowiązków:
Zgodnie z przepisami - Karta Nauczyciela, Statutem szkoły. Praca dydaktyczna z uczniami w szkole ponadpodstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
m.piorek@zszzlotoryja.pl

665329801
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W ZŁOTORYI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo