Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: piaseczyński, Lesznowola, Mazowieckie, Polska
język angielski w przedszkolu i klasach zero – łącznie 18 godzin

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

Zakres obowiązków:
nauczanie języka angielskiego w przedszkolu i kl. zero – łącznie 18 godzin

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
aneta.chojnacka@zsplesznowola.pl

Aneta Chojnacka – gł. specjalista ds. kadr tel. 22 757 93 99 wew. 102
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. NOBLISTÓW POLSKICH W LESZNOWOLI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego