nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-05-20
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka angielskiego w klasach I-VIII

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego w klasach I-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 53

75-75 -233-35
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego