nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Świnoujście, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego na cały etat od 01.09.2024r. na umowę o pracę

Wymagania:
studia drugiego stopnia lub jednolite studnia magisterskie na kierunku filologia w specjalności j. angielskiego lub nauczycielskie kolegium języków obcych w specjalności j. angielskiego oraz przygotowanie pedagogiczne,
doświadczenie: 0-2 lata

Zakres obowiązków:
Zgodnie z art. 6 Karty Nauczyciela:
- rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym mu stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami szkoły:dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć szkolnych
- wspierać każdego ucznia w jego rozwoju
- dążyć do pełni własnego rozwoju osobowego
- kształcić i wychowywać młodzież w umiłowaniu Ojczyzny, w poszanowaniu Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, w atmosferze wolności sumienia i szacunku dla każdego człowieka
- dbać o kształtowanie u uczniów postaw moralnych i obywatelskich zgodnie z ideą demokracji, pokoju i przyjaźni między ludźmi różnych narodów, ras i światopoglądów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zckziu.eu lub pocztą tradycyjną na adres:
Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
ul. Grodzka 3
72-600 Świnoujście

091 321 49 49
Nazwa placówki: ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ŚWINOUJŚCIU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego