nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wrocławski, Siechnice, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Przedszkola Publicznego im. Św. Jana Pawła II w Siechnicach zatrudni od 1.09.2024 r. nauczyciela języka angielskiego, w wymiarze 16/24

Wymagania:
Kwalifikacje potrzebne do nauki języka angielskiego w przedszkolu.

Zakres obowiązków:
Nauka języka angielskiego w grupach dzieci od 3 do 6 lat.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyr.przedszkolesiechnice@gmail.com
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego