Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: żarski, Lubsko, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne - pedagogika w zakresie wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej oraz studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego w grupach:
- dzieci 4 letnie - 0,5 godziny w tygodniu,
- dzieci 5 letnie - 1 godzina w tygodniu,
- dzieci sześcioletnie - 1 godzina w tygodniu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p2@lubsko.pl

68 457 35 53
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo