nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: będziński, Wojkowice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel j. angielskiego w szkole 7/18
nauczyciel j. angielskiego w przedszkolu 1/22
nauczyciel j. angielskiego w przedszkolu 0,5/25
Uśrednione pensum 19h

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania j. angielskiego

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1wojkowice@sp1wojkowice.pl

dyrektor@sp1wojkowice.pl

tel. 32 769 49 58
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 8