Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 65 w Krakowie zatrudni nauczyciela języka angielskiego

Wymagania:
mgr /licencjat filologii angielskiej , egzamin z jęz. angielskiego pozwalający na naukę języka w przedszkolu, odpowiednie studia podyplomowe, kursy

Zakres obowiązków:
Nauka języka angielskiego w przedszkolu, praca z dziećmi 3- 6 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
PRZEDSZKOLE-65@WP.PL

124127879, 602655850
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 65 "PEREŁKA" W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 5