Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wesoła, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 171 im. Stanisława Staszica w Warszawie (dzielnica Wesoła) zatrudni od 01.09.2024r. nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 8 godzin tygodniowo.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania, przeciwko kandydatowi nie może toczyć się postępowanie karne w sprawie o umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne, kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków wynikający z ustaw Karta Nauczyciela oraz Prawo Oświatowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor.sp171@eduwarszawa.pl

22 773 90 52
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 171 IM. STANISŁAWA STASZICA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 8