Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy do naszego zespołu nauczyciela języka angielskiego. Umowa o pracę. Praca od 01.09.2024 r. Cenimy kreatywność, zaangażowanie, sumienność.

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, wykształcenie wyższe (dyplom-licencjat, mgr) w kierunku filologia angielska, oświadczenie o niekaralności.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego w klasach 5 - 8, wychowywanie, opieka dzieci i młodzieży, tworzenie dokumentacji szkolnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
filia.sp273@eduwarszawa.pl

22 835 00 75
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 273 IM. DR. ALEKSANDRA LANDY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo