nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego od roku szkolnego 2024/2025.
Oferujemy umowę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.

Planowany termin zatrudnienia od 01.09.2024r.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej,

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych. Realizacja zadań wychowawczych. Organizacja stanowisk nauczania
w pomoce dydaktyczne. Dokonywanie wyboru programu nauczania i tworzenie własnych programów, sporządzanie planów dydaktyczno-wychowawczych. Wykonywanie obowiązków pozalekcyjnych. Organizacja wycieczek i innych wyjść poza obiekty szkolne. Opieka nad uczniami w szkole i poza szkołą podczas wyjść
i wycieczek szkolnych.
Nazwa placówki: PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MARII KONOPNICKIEJ W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego