nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela do prowadzenia zajęć z języka angielskiego z dziećmi wieku przedszkolnym - 2,5 godz. w tygodniu. Praca od 1.09.2024 r.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodnie ze stanowiskiem.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie obowiązków zgodnie z Kartą Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp25bajka@wp.pl
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 25 IM. "BAJKA" W ZIELONEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 2