nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy od 1 września 2024 r. nauczyciela z kwalifikacjami do nauki języka angielskiego do pracy w grupach 3,4,5,6-latków.
Zależy nam na osobie otwartej na potrzeby dzieci, odpowiedzialnej, zaangażowanej, kreatywnej, chętnej do doskonalenia swojego warsztatu pracy i dzielenia się doświadczeniem, pogodnej i posiadającej umiejętność współpracy w zespole.
Przedszkole mieści się na Żoliborzu w pobliżu pl. Wilsona, co ułatwia dostęp do różnych środków komunikacji miejskiej.

Wymagania:
Jednolite studia magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia I lub II stopnia w zakresie filologii angielskiej.

Zakres obowiązków:
nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p109@eduwarszawa.pl

tel.: 22 8392896
e-mail: p109@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 109 "LUDECZKOWO"
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 5