nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pruszkowski, Piastów, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Piastowie zatrudni w roku szkolnym 2024/25 nauczyciela jezyka angielskiego w pełnym wymiarze.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami, planowanie zajęć, przygotowywanie materiałów dydaktycznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp3@piastow.pl

22 723 78 22
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I. BOHATERÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego