Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-08-19
  • Miejsce: kielecki, Lisów, Świętokrzyskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela języka angielskiego w klasach 4- 8 szkoły podstawowej.

Wymagania:
Wymagane pełne kwalifikacje: wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć języka angielskiego w klasach 4- 8 szkoły podstawowej; wykonywanie innych obowiązków wynikających z planu pracy szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spwlisowie@interia.pl

Kontakt telefoniczny: 413549024
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LISOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego